KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11721169

nr 1172 1169

Hans Hamngren

(f. 1934), Sverige

Etsning, Springare, 24 / 135, signerad, -76, motivet: 62x82,5, oramad

Hans Hamngren, svensk målare, tecknare och grafiker född i Västerås 1934.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 26 mars 2018
kl 21:08:11

Hans Hamngren

Läs mer om Hans Hamngren